Szybki kontakt / Quick contact

Close Menu
boardroom Warszawa

Boardroom Sala CENTRUM

Zobacz galerię Boardroomu

Możliwe układy Sali Centrum Boardroom:

Boardroom układ zarządowy

Klasyczny

15 osób

Boardroom układ podkowa fotele

Podkowa z fotelami

10 osób

Boardroom układ podkowa stoły

Podkowa ze stołami

10 osób

Wyposażenie Sali Centrum Boardroom:

Standard Boardroom to:
Opcjonalnie Boardroom wynajmiesz również z:

Mapa - jak dojechać do Sali Boardroom

Komunikacja miejska

Przystanek Wola-Ratusz

Tramwaje: 10, 13, 15, 20, 23, 26

Autobusy: 190, 520, 157

Metro

Ratusz Arsenał (6 min komunikacją miejską)

Rondo Daszyńskiego (10 min: komunikacja miejska + spacer)

Rondo ONZ (8 min komunikacją miejską)

Dworce kolejowe (12 min komunikacją miejską):

Warszawa Centralna

Warszawa Śródmieście WKD

Warszawa Ochota

Możliwość parkowania

Zgłoś nam potrzebę parkowania, zajmiemy się wszystkim! Jeśli wolisz samodzielnie wybrać miejsce, w okolicy al. Solidarności i ul. Żelaznej można parkować przy ulicy. Dodatkowo można zostawiać samochody na parkingach prywatnych, na przykład przy ul. Żytniej 20 znajduje się płatny parking lub z parkingu w Hotelu Ibis Warszawa Centrum, położonym ok. 200 m od naszej sali (60 zł za dobę).

Catering w Sali Boardroom:

Podczas spotkań i szkoleń organizujemy przerwy kawowe, lunch organizujemy w pobliskiej restauracji (10 min spaceru i dotlenienia chwalą sobie wszyscy uczestnicy) lub może być podany jako catering wewnątrz.

Przerwa kawowa całodzienna

Ciastka słodkie: Jeżyki, ciastka z pełnym ziarnem, ciastka zbożowe kakaowe ciasteczka owsiane)

Przekąski z wyższej półki: Deska serów (Camembert, Brie, Radamer, Bursztyn długo dojrzewający), z orzechami włoskimi, laskowymi, morelami i oliwkami, paluszki chlebowe w różnych smakach, pieczone bułeczki z suszonymi pomidorami

Kawa: Świeżo mielona kawa z expresu De’Longhi

Napoje zimne: Soki 100% z cząsteczkami miąższu, woda z cytryną

Herbata: 6 rodzajów

Owoce: banany, jabłka

Lunch

W przypadku wyboru lunchu w restauracji, możemy zorganizować wyjście do dowolnej restauracji, lub zamówić z niej catering. Wystarczy, że nam powiedz, jaką kuchnię preferujesz, my zajmiemy się resztą!

Zapytaj o ofertę

Boardroom warszawa

Masz pytania? Chcesz zarezerwować salę?

Skorzystaj z formularza kontaktowego!

Jeśli wolisz zadzwonić lub napisać maila, zapraszam do kontaktu!

Boardroom warszwawa
Ania Łukasiewicz
koordynator ds. szkoleń

Sala Centrum Board Room Warszawa – klimatyczna sala na spotkania zarządu

Spotkania zarządu to kluczowy element w kształtowaniu przyszłości przedsiębiorstwa. W tych momentach zapadają bowiem najważniejsze decyzje, które wyznaczają strategię, kierunki rozwoju i nowe możliwości. Dlatego do ich organizacji warto wybrać odpowiedni boardroom. Warszawa ma wiele ciekawych miejsc przeznaczonych na tego typu wydarzenia. Jednym z nich są nasze sale na spotkania zarządu, w których gwarantujemy niesamowity klimat, dostęp do nowoczesnych technologii oraz catering dopasowany do potrzeb uczestników.

Sala Centrum – wyposażenie podstawowe

Jedną z głównych zalet, jakie posiada nasz boardroom jest jego lokalizacja. Skrzyżowanie al. Solidarności z ul. Żelazną zapewnia łatwość dojazdu zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.
Sala na spotkania zarządu – Sala Centrum – wyposażona jest we wszystko, co niezbędne do przeprowadzenia konstruktywnego zebrania. W skład standardowego wyposażenia wchodzi m.in. monitor 46″ do prezentacji, zestaw do wideokonferencji, projektor multimedialny oraz flipchart z pełnym wyposażeniem.
Dodatkowo board room wyposażony jest w szerokopasmowy dostęp do internetu, co z kolei zapewnia wysoką jakość połączenia.

Boardroom Sala Centrum – wyposażenie opcjonalne

Naszym celem jest zapewnienie uczestnikom spotkań maksymalnego poziomu komfortu. Z tego też powodu na wyposażeniu sali znajdziemy m.in. dostęp do łazienki wyposażonej w wannę oraz prysznic, a także saunę umożliwiającą relaks po ciężkiej pracy. Na specjalne życzenie umożliwiamy również obsługę prywatnej asystentki oraz consierge’a, którzy będą w stanie załatwić wszystkie sprawy uczestników spotkania.

Catering w Sali Centrum Boardroom

Każdemu przyda się odrobina wytchnienia. Dlatego nasze sale na spotkania zarządu wyposażone są w pełen serwis kawowy a także różnorakie opcje cateringowe.
W czasie przerw uczestnicy spotkania mogą raczyć się świeżo parzoną kawą, herbatą w sześciu smakach lub świeżo wyciśniętymi sokami owocowymi. Dodatkowo w ramach przekąsek oferujemy ciastka, deskę serów, owoce i pieczywo.
Dla osób, które w naszym boardroom w Warszawie pragną zorganizować dłuższe spotkania, posiadamy również ofertę lunchową. Wystarczy, że otrzymamy preferencje co do kuchni oraz alergenów, a będziemy w stanie zorganizować posiłek dla uczestników. Zarówno bezpośrednio w restauracji, jak i dostarczony do Sali Centrum.

Boardroom w Warszawie – dlaczego warto wybrać Salę Centrum?

Klimatyczne sale spotkań dla zarządu to miejsca pozwalające skupić się na przeprowadzeniu konstruktywnego spotkania, w czasie którego będziecie w stanie wypracować skuteczny kierunek rozwoju firmy.
Z tego powodu powinny być wyposażone m.in. w akcesoria biurowe, projektory oraz dostęp do szybkiego internetu. Nasze sale board room w Warszawie zapewniają wygodę i bezpieczeństwo spotkań na najwyższym szczeblu.